KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Oljetryck 11198381
nr 1119 8381
Oljetryck
1800-talsram, 67x46
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 juli 2017
kl 18:46:22
14/7 16:21:26